ילדים, יוגה ומזרן הקסמים יוגה לילדים

יוגה הופכת פופולארית יותר ויותר בקרב ילדים בעולם. סקר לאומי מצא כי 3% מהילדים בארה”ב (1.7 מיליון) עשו יוגה נכון לשנת 2012 – כלומר 400,000 ילדים יותר מאשר בשנת 2007.

הוכח כי יוגה ומיינדפולנס משפרים את הבריאות הגופנית והנפשית בקרב ילדים בגיל בית הספר (גילאי 6 עד 12). יוגה לילדים משפרת שיווי משקל, כוח, סיבולת ויכולת אירובית אצל ילדים. יוגה ומיינדפולנס מציעים גם יתרונות פסיכולוגיים,שיפור הקשב והמיקוד, הזיכרון, ההערכה העצמית, הביצועים הלימודיים והתנהגות בכיתה, ואף יכולה להפחית חרדה ומתח אצל ילדים.

מחקרים חדשים מציינים שיוגה יכולה לעזור לילדים הסובלים מהפרעת קשב וריכוז (ADHD) על ידי שיפור תסמיני הליבה של הפרעת קשב וריכוז, כולל חוסר תשומת לב, היפראקטיביות ואימפולסיביות. יוגה לילדים יכולה גם לשפר את ביצועי בית הספר אצל ילדים עם ADHD. מספר גדל והולך של בתי ספר משלב כיום יוגה ותודעה בתוכניות החינוך ובסטודיו רבים ליוגה מציעים שיעורים לילדים החל מהגיל הרך. יוגה יכולה להיות מהנה ואינטראקטיבית גם עבור ההורים והילדים בבית.

בעזרת הספר והסרט “מזרן הקסמים” יוגה לגיל הרך ,נהפוך את היוגה למשחק מהנה לילדים. בשיעור היוגה של “מזרן הקסמים” מתרכלים הילדים שיעור יוגה מלא באמצעות אנימציה קסומה ויחודית, באמצעות בעלי חיים מתוק מרים חיובים  משחקים וסיפורים מהנים עם נושאים חיוביים כמו חמלה, הכרת תודה וכוח.

מחקרים הוכיחו יוגה באמת יעילה מכיוון שהיא כל כך מוחשית. לימוד תנוחות גופניות בונה ביטחון וכוח כמו גם את הקשר בין נפש לגוף ומודעות מעבר לכיתה. באמצעות מזרן הקסמים יוגה לילדים, ילדים מתחילים להבין שהם חזקים ואז מסוגלים להוציא את הכוח, הביטחון, הקבלה והחמלה לאוויר העולם.

ניתן לרכוש בחנות באתר בכתובת:
https://magicyoga.co.il/how-to-buy/